II edycja Targów Remontowo-Budowlanych „Gresta-Bud” już 2. marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu!

Utwórz: 01/11/2019 - 16:38
Znamy termin targów "Gresta-Bud"
Druga edycja Targów Remontowo-Budowlanych "Gresta-Bud" odbędzie się już 2. marca. Zapraszamy!
Organizatorzy drugiej edycji Targów Remontowo-Budowlanych "Gresta-Bud" zatwierdzili oficjalny termin imprezy. Mieszkańcy Świecia i okolic znów będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą firm budowlanych i remontowych oraz producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz.
 
Po sukcesie pierwszych Świeckich Targów Remontowo-Budowlanych, organizatorzy, Hurtownia Budowlana Gresta oraz spółka Vistula-Park Świecie postanowili kontynuować projekt i przeprowadzić drugą edycję imprezy, która będzie miała miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu w dniu 02.03.2019r. Według nieco zmienionej formuły, głównym organizatorem targów będzie firma Gresta, która w pełni zajmie się rekrutacją wystawców, wywodzących się głównie z szerokiego grona kontrahentów firmy na przestrzeni ponad dziesięcioletniej współpracy. Spółka Vistula-Park Świecie, administrująca Halą, na której odbędą się targi będzie natomiast zajmować się głównie promocją imprezy oraz sprawami technicznymi i logistyką targów. 
Pierwsza edycja, choć pilotażowa, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Mimo mroźnej temperatury na zewnątrz, hala wypełniła się firmami z branży budowlanej i remontowej. Mocno reprezentowany był również sektor finansowy, promującym przede wszystkim kredyty hipoteczne. Podczas targów można było również zapoznać się z ofertą usług okołobudowlanych, takich jak: systemy alarmowe, usługi komunalne, wyposażenie wnętrz itp. Imprezę docenili mieszkańcy Świecia i okolic, którzy tłumnie odwiedzili Halę Widowiskowo-Sportową w Świeciu. Po rozmowach przeprowadzonych z wystawcami, okazało się, że event przyniósł wymierne korzyści dla wystawców w postaci umówionych spotkań, po których wiemy, że udało się zrealizować wiele przedsięwzięć z klientami, będącymi uczestnikami imprezy! 
Targi to nie tylko świetna okazja do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców, ale również możliwość nawiązania współpracy z kooperantami lub wymiany wiedzy i wspólnych doświadczeń. Udział w drugiej edycji Targów Remontowo-Budowlanych „Gresta-Bud” już teraz potwierdziło wielu wystawców którzy byli obecni podczas pierwszej edycji, jak i kilka nowych podmiotów. Już teraz warto więc poważnie rozważyć udział w imprezie, zwłaszcza, że powierzchnia wystawiennicza jest ograniczona.
 
II Targi Remontowo-Budowlane „Gresta-Bud” 02.03.2019r. – godz. 10.00-17.00
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sienkiewicza 3, 86-100 Świecie
www.halawswieciu.pl
Organizator: PUHP Gresta, Grzegorz Fettet, Przemysław Cichowski 
Współorganizator: Vistula-Park Świecie Sp. z o.o. 
Szczegółowe informacje w zakresie uczestnictwa udziela Grzegorz Fetter, tel. 501 570 904
Informacje techniczno-organizacyjne:
Vistula-Park Świecie, Hala Widowiskowo-Sportowa
tel. 52 33 32 942, fax 52 33 32 941
sekretariat@vistulapark.pl
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.