Spotkaj się z podwójnym mistrzem!

Utwórz: 10/18/2018 - 08:42
Spotkaj się z podwójnym mistrzem
Świecianin Dawid Konarski, mistrz świata w siatkówce z 2014 i 2018 roku będzie gościł w świeckiej hali w najbliższy poniedziałek!
Nasz reprezentant przyjął zaproszenie od władz miasta i będzie do dyspozycji kibiców w poniedziałek od godziny 16.00 na arenie głównej Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. Nasz podwójny mistrz będzie oczywiście odpowiadał na pytania dziennikarzy i zgromadzonej publiczności, a po spotkaniu zapozuje do wspólnych zdjęć i rozda zapewne sporo autografów. Kibice będą mogli również wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania będzie piłka do siatkówki na której zawodnik z pewnością złoży swój podpis. To świetna okazja do zdobycia znakomitej sportowej pamiątki na całe życie. 
Przypomnijmy, że Dawid Konarski urodził się w Świeciu 31 sierpnia 1989 roku, gdzie uczęszczał również do szkoły. W swej bogatej karierze występował między innymi w zespołach Delecty Bydgoszcz, Asseco Resovii Rzeszów, Zaksy Kędzierzyn Koźle oraz tureckiego Ziraat Bankasi Ankara. Od nowego sezonu jest zawodnikiem Jastrzębskiego Węgiel. Konarski ma w swoim dorobku trzy złote i jeden srebrny medal Mistrzostw Polski, Puchar i Superpuchar Polski, srebrny medal Ligi Mistrzów, ale przede wszystkim dwukrotne mistrzostwo świata z reprezentacją Polski w 2014 i 2018 roku. Przyjdźmy więc wspólnie podziękować naszemu mistrzowi za wiele radości, których nam przysporzył!

Zobacz także