Joker w Łodzi zaczyna wielką przygodę z Tauron Ligą

Utwórz: 09/17/2020 - 09:48
Joker w Łodzi zaczyna wielką przygodę z Tauron Ligą
Siatkarki Jokera Świecie rozegrają dzisiaj (czwartek 17.09) swój pierwszy, historyczny mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej z zespołem Grot Budowlanych Łódź. Bukmacherzy nie dają naszej drużynie najmniejszych szans. Mecz na żywo pokaże Polsat Sport.
Mecz w Łodzi przejdzie do historii świeckiego sportu z wielu powodów. Ostatni raz nasze miasto w grach zespołowych w najwyższej lidze reprezentował Polpak Świecie w sezonie 2007/08. Po trzynastu latach znów przyjdzie nam emocjonować się grą świeckiej drużyny, tym razem w siatkówkę w wydaniu kobiecym.
Patrząc na typy bukmacherów, fachowcy nie dają w pierwszym meczu Jokerowi żadnych szans. Kursy są bezlitosne. Na Jokera większość serwisów proponuje stawkę 11.0, a przeciwniczki zaledwie 1.03! To oznacza, że na każdą złotówkę postawioną na nasz zespół, można wygrać 11 złotych, natomiast stawiając na rywalki, można liczyć na zarobek rzędu…trzech groszy (minus podatek!). Piękno sportu polega jednak na tym, że do końca niczego nie możemy być pewni. Tym bardziej warto trzymać kciuki za nasz zespół.
Zespół Grot Budowlanych Łódź jest bardzo utytułowany w ostatnich sezonach. W 2017 i 2019 roku drużyna zdobyła srebrne medale, a w 2018 roku brąz. W sezonach 2010 i 2018 klub wygrał Puchar Polski, a w latach 2017-18 Superpuchar Polski. Trudno więc dziwić się takim, a nie innym typom bukmacherów.
Przed sezonem zespół z Łodzi pozyskał kilka najwyższej klasy zawodniczek. Do klubu przywędrowała Zuzanna Górecka z włoskiego potentata Igor Gorgonzola Novara, znana w regionie z gier w bydgoskim Pałacu – Monika Fedusio, czy też Amerykanka – Veronica Jones-Perry (transfer z E.Leclerc Radomka Radom). Znaną twarzą w zespole jest również libero Maria Stenzel.
Początek meczu o godzinie 17.30. Relację na żywo przeprowadzi Polsat Sport.