Michał Suchocki królem nagród indywidualnych

Utwórz: 03/12/2019 - 13:05
Michał Suchocki królem nagród indywidualnych
Michał Suchocki (TAF Toruń) został MVP 12. sezonu Stalex Ligi. W sumie wygrał on pięć klasyfikacji indywidualnych.

Na zakończenie gali finałowej nie mogło zabraknąć rozdania nagród indywidualnych. O nie zawodnicy rywalizowali od listopada. Już od pamiętnego meczu Pucharu Ligi TAF Toruń – Tygrysy Sulnowo (60:0) można było spodziewać się kto wygra te najcenniejsze  klasyfikacje. Michał Suchocki (TAF Toruń) został królem strzelców, zdobył „złotego buta”, a na koniec odebrał tytuł MVP sezonu. Do tego na swoim koncie zapisał jeszcze triumfy w klasyfikacjach kanadyjskiej i kolekcjoner MVP meczu. Z mistrzowskiej drużyny laureatami zostali także Mateusz Skibiński - „złap zerko” oraz Mateusz Kończalski – najlepszy asystent.

Pozostałe wyróżnienia trafiły do zawodników innych zespołów. Odkryciem sezonu został wybrany Łukasz Wenerski (Gresta/Espack/Sadowska), zaś bramkarzem drugi raz z rzędu Szymon Kmiecik (Raf-Mix i Partnerzy). W plebiscycie na najładniejszą bramkę sezonu wygrał Dawid Bocian (Chełmża Futsal Team), z kolei w konkursie na najszybszą bramkę triumfował Jakub Hapka (Unisław Team), który bramkarza Syli pokonał już w 9 sekundzie. Poza tym wczoraj Grzegorz Ziółkowski odebrał puchar za mistrzostwo III ligi dla Klubu Podróżnika/Apis Jeżewo.

W programie sobotniej gali nie zabrakło występów artystycznych. Z pewnością wrażenie na publiczności zrobił efektowny pokaz z użyciem telebimu ekipy Patman Crew. Poza tym była okazja wysłuchać trzech przebojów Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego oraz zobaczyć jak tańczą mistrzynie Polski w latino solo z Milhausen Dance Center. Jak już informowaliśmy wcześniej przy okazji opisu meczu o brąz gościem naszej gali był też Artur Siódmiak, były reprezentant Polski w piłce ręcznej.