Rozlosowano grupy Stalex Ligi

Utwórz: 11/05/2017 - 09:27
Wylosowaliśmy grupy
Sponsorzy Andrzej Nowakowski z firmy Stalex i Maciej Paluchowski z Bastera dokonali uroczystego losowania eliminacji i I rundy Pucharu Ligi. Już na starcie rozgrywek nie zabraknie emocje, bo rozkład sił w grupach jest bardzo wyrównany.
Jedenasty sezon Halowej Ligi Piłki Nożnej w Świeciu jak co roku oficjalnie rozpoczęło uroczyste losowanie grup w rundy eliminacyjnej oraz pierwszej rundy Pucharu Ligi. 
 
Do jedenastego sezonu zgłosiło się 26 zespołów w których zagra prawie 400 zawodników! Podczas losowania zaprezentowano uczestników wśród których znalazło się kilka nowych zespołów oraz sponsorów rozgrywek. W kulminacyjnym momencie losowania dokonali Andrzej Nowakowski, jeden z właścicieli firmy Stalex, głównego sponsora rozgrywek oraz Maciej Paluchowski, właściciel firmy Baster, sponsora nagród, który również po raz pierwszy wystawił własną drużynę. Poniżej prezentujemy wyniki losowania. Do najciekawszego pojedynku w I rundzie Pucharu Ligi dojdzie pomiędzy uczestnikami Extraligi – Sylą oraz Świeckimi Orłami. Jeżeli chodzi o rundę eliminacyjną to z pewnością najsilniejszą wydaje się być grupa D, gdzie co najmniej dla jednego zespołu z trójki: Prosiaczek, Chełmża, Klub Podróżnika na pewno zabraknie miejsca w drugiej lidze.
Pierwsze mecze zostaną rozegrane w dniach 10-12 listopada, a cały sezon potrwa do połowy marca przyszłego roku i zakończy się jak zawsze Galą Finałową. 
 
Wyniki losowania
Runda Eliminacyjna:
Grupa A: Dąbrowa Chełmińska, Team Świekatowo, OSP Grzybno, B&K Okna Drutex
Grupa B: Chełmiński Klub Mundurowych, Noe-Trans Przysiersk, Aut-Mor, Akropol/Infratech/CSR
Grupa C: POL-HEM/Wasbud Agrokompleks, Olimpia Drzycim, Haber, Pantery/Gresta/Espack/Sadowska, Darmex Casing
Grupa D: Klub Podróżnika/Celcom Jeżewo, Stolarnia Mirosław Otlewski&Etna Bukowiec, Baster Team, Prosiaczek/Bar Mleczny Pyza, Chełmża Futsal Team
 
I runda Pucharu Ligi:
Haber – Raf-Mix i Partnerzy 
Pantery/Gresta/Espack/Sadowska – Akropol/Infratech/CSR
BS Skoda Auto Grudziądz – Chełmiński Klub Mundurowych 
Wojownik Wabcz – Dąbrowa Chełmińska
Chełmża Futsal Team – Olimpia Drzycim
Baster Team – B&K Okna Drutex
Klub Podróżnika/Celcom Jeżewo – Gresta/Espack/Sadowska
Prosiaczek/Bar Mleczny Pyza – Team Świekatowo 
Świeckie Orły – Syla/Kręgielnia/Lumifil/Developer
OSP Grzybno – Eurodrób Toruń
Aut-Mor – WSD/Twoja Szkoła Grudziądz