W ferie dzieci nie będą się nudzić

Utwórz: 01/08/2019 - 12:03
Zapraszamy na Białe Ferie
OKSiR Świecie przygotował dla najmłodszych bogatą ofertę gier i zabaw w hali każdego dnia drugiego tygodnia ferii w godzinach 10 -13
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu we współpracy z Halą Widowiskowo-Sportową zaplanował cykl zajęć dla najmłodszych pod nazwą „Białe Ferie”. 
Ferie zimowe w naszym województwie rozpoczynają się dość szybko, bo już 14. stycznia i potrwają jak co roku przez dwa tygodnie. Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu zaplanował na ten czas dla dzieci ze szkół podstawowych szereg atrakcji. 
Pierwszy tydzień ferii upłynie pod znakiem zabawy z dmuchańcami, które będą ustawione w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Świeciu, przy ul. Ogrodowej. 
- Do dyspozycji będzie osiem atrakcji o różnym stopniu trudności. Stworzony zostanie harmonogram godzin dla przedszkoli i szkół podstawowych, ale i tak każdy rodzic będzie mógł bezpłatnie przyjść i skorzystać ze swoim dzieckiem, jeżeli jest w wieku ucznia szkoły podstawowej – mówi Zbigniew Iwański, zastępca dyrektora ds. sportu w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu. 
Dmuchańce w Szkole Podstawowej nr 3 będą dostępny każdego dnia pierwszego tygodnia ferii w godzinach 10 -13. Co w drugim tygodniu?
W tym terminie animacje przeniosą się do Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. Każdego dnia od 10 do 13 dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach oraz poznać tajniki wielu dyscyplin sportu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. 
- Przewidzieliśmy między innymi zajęcia z podstaw karate, zapasów, boksu, badmintona, aerobiku i kilku innych dyscyplin. Dzieci będą miały również możliwość gry w kręgle. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów. Zajęcia są tak zaplanowane, że każdego dnia przeprowadzonych zostanie kilka bloków tematycznych, więc na pewno nikt się nie będzie nudził – dodaje Zbigniew Iwański. 
Każdy rodzic będzie więc miał możliwość pozostawienia swojej pociechy na te trzy godziny pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Nie trzeba przy tym specjalnie się zapisywać, wystarczy przyjść z dzieckiem od początku zajęć, których początek w hali przewidziany jest każdego dnia na godzinę 10.00. 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.