Zakończono rekrutację

Utwórz: 03/08/2017 - 14:28

Zakończyła się rekrutacja do kolejnego sezonu Świeckiej Amatorskiej Ligi Koszykówki ! Do udziału zgłosiła się rekordowa ilość zespołów. Od marca do czerwca na świeckim parkiecie zaprezentuje się aż 11 zespołów ! Nie wszystkie jednak ekipy spełniły jeszcze wszystkie wymogi licencyjne. Zarząd Ligi prosi o niezwłoczne dopilnowanie tych kwestii. Poniżej przedstawiamy składy wszystkich zespołów.

MSI Telekom

1. Krzysztof Kułakowski
2. Piotr Manikowski
3. Tomasz Kempiński
4. Tomasz Kowalski
5. Dariusz Igliński
6. Maciej Poćwiardowski
7. Marcin Poraj
8. Krzysztof Mazur
9. Mariusz Olkowski
10. Dawid Jurek

Rasz Basket Team

1. Sebastian Glaziński
2. Maciej Zawadzki
3. Bartłomiej Łobocki
4. Jakub Keller
5. Krzysztof Karpus
6. Michał Mazurkiewicz
7. Tomasz Pawlicki
8. Sebastian Chojnacki
9. Mateusz Kroll
10. Kamil Ziuziakowski
11. Krzysztof Kazmierkiewicz
12. Dawid Aleksandrowicz

Akademia Koszykówki Świecie

1. Paweł Okomski
2. Paweł Ratkowski
3. Przemysław Jagła
4. Szymon Szałwicki
5. Bartosz Wysocki
6. Krzysztof Kowalski
7. Mateusz Papkiewicz
8. Maciej Warchoł
9. Paweł Kowalewski
10. Piotr Okomski
11. Piotr Kordecki
12. Natalia Gwizdała

Lucky Team

1. Michał Kitkiewicz
2. Paweł Młynarz
3. Michał Stempień
4. Jakub Sikorski
5. Przemysław Kądziela
6. Maciej Balewski
7. Patryk Zamczała
8. Piotr Materek

Corleone Team

1. Patryk Gerke
2. Tomasz Herman
3. Marcin Cieślak
4. Tomasz Starszak
5. Bartosz Frąckowski
6. Radosław Parda
7. Przemysław Dolny
8. Mikołaj Pamuła
9. Joachim Szupryczyński
10. Dominik Stosik
11. Maciej Gibas

Syla

1. Karol Rychlicki
2. Paweł Karolczak
3. Sławomir Trojanowski
4. Krzysztof Górecki
5. Michał Ratowski
6. Mateusz Lemański
7. Łukasz Rydwelski
8. Bartłomiej Jakubowski
9. Tomasz Baker
10. Daniel Włodarczyk
11. Stanisław Łukasik

Kar-Bet Team

1. Dawid Karnowski
2. Kamil Modrakowski
3. Marcin Rzosiński
4. Wojciech Miloch
5. Jakub Bednarski
6. Krzysztof Redliński
7. Mateusz Wołowicz
8. Przemysław Mostowski
9. Jarosław Modrakowski
10. Tomasz Miloch

Nowe Basket Team

1. Tomasz Gocek
2. Zbigniew Kwiatkowski
3. Tomasz Jaszkowski
4. Karol Jaszkowski
5. Grzegorz Pasierbski
6. Janusz Lorenc
7. Dawid Górski
8. Sławomir Stanek
9. Adam Sambor
10. Michał Szczygieł
11. Krzysztof Gościński

Celcom Olimp Jeżewo

1. Michał Ciesielski
2. Mateusz Czajka
3. Kacper Borucki
4. Michał Połomski
5. Paweł Bocian
6. Szymon Janicki
7. Radosław Solarczyk
8. Dawid Erward
9. Jarosław Dolewski
10. Dominik Trochowski
11. Jakub Sakowski
12. Łukasz Manikowski

Zespół Roberta Baumgarta (czekamy cały czas na nazwę :) )

1. Piotr Koziel
2. Przemysław Chojnacki
3. Przemysław Mikołajczak
4. Paweł Jurkiewicz
5. Maciej Galiński
6. Robert Baumgart
7. Adam Pszczoliński
8. Maciej Pszczoliński
9. Krzysztof Duliński

Milver

1. Paweł Bartnik
2. Michał Bzdawka
3. Bartosz Pająkowski
4. Karol Drzewiecki
5. Błażej Michalski
6. Dariusz Makurat
7. Łukasz Bartniczak
8. Daniel Klein
9. Maciej Bzdawka
10. Filip Michalski
11. Marcin Ojdowski

Już wkrótce pierwsze informacje na temat spotkania organizacyjnego ! Do zobaczenia na koszykarskim parkiecie !

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.