Zastępca Burmistrza zbiera ekipę na Galę

Utwórz: 02/15/2018 - 21:26
Zastępca Burmistrza zbiera ekipę na Galę
Drużyna Krzysztofa Kułakowskiego rozpoczęła treningi przed meczem z Reprezentacją Artystów Polskich. Docelowo ma się spotykać w czwartkowe wieczory, by szlifować formę.
Drużyna stworzona przez Krzysztofa Kułakowskiego rozpoczęła treningi przed meczem z Reprezentacją Artystów Polskich, do którego dojdzie 10. marca podczas Gali Finałowej Halowej Ligi Piłki Nożnej „Stalex Liga”. W obu ekipach nie zabraknie znanych nazwisk. 
Tegoroczną główną atrakcją Gali Finałowej Stalex Ligi będzie właśnie mecz Reprezentacji Świecia z drużyną RAP (Reprezentacja Artystów Polskich). Skład gwiazd organizatorzy podadzą wkrótce, natomiast zespół, którego kapitanem będzie zastępca Burmistrza Świecia, Krzysztof Kułakowski w czwartkowy wieczór rozpoczął treningi. 
Na pierwszym zgrupowaniu pojawili się między innymi: Roman Witt – komendant Straży Miejskiej w Świeciu, radni Tomasz Szamocki i Sebastian Glaziński, Marcin Kulewski z Urzędu Miejskiego, Patryk Kaczerowski ze Straży Pożarnej, jak również Arkadiusz Jasiński, Adam Jasik, czy Sławomir Gołębiewski. W składzie drużyny mogą zajść jeszcze pewnie jakieś zmiany, ale widać, że trzon zespołu już szlifuje formę przed meczem.
Do spotkania dojdzie bezpośrednio po meczu o 3. miejsce w Stalex Lidze, gdzie Gresta/Espack/Sadowska zmierzy się z Sylą/Kręgielnią/Lumifil/Developer. Organizatorzy zapowiadają uroczystą oprawę, którą uświetni pokaz oficjalnego zespołu cheerleaderek Twardych Pierników z Torunia. Ponadto drużynę ze Świecia poprowadzi znany piłkarski trener. Jego nazwisko będzie można odgadywać w konkursie, który wkrótce zostanie ogłoszony. 
Niebawem poznamy również skład Artystów Polskich, wśród których pojawią się znani aktorzy, piosenkarze i piłkarze. Już teraz warto zarezerwować sobie sobotni wieczór 10. marca i kibicować reprezentacji Świecia w futsalu.
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.