Strona główna Aktualności Ponad setka karateków z województwa walczyła w świeckiej hali

Ponad setka karateków z województwa walczyła w świeckiej hali

by redaktor

Gospodarz zawodów Szkoła Kyokushin Karate w Świeciu może uznać turniej za bardzo udany. Świecianie zdobyli 9 medali w rywalizacji do której stanęło 12 klubów z całego województwa.

Mistrzostwa Karate Kyokushin Województwa Kujawsko – Pomorskiego Okręgowego Związku Karate zgromadziły w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu 131 zawodników i zawodniczek. Rywalizacja odbywała się w najbardziej widowiskowej konkurencji kumite knock-down kyokushin karate. Konkurencje rozegrano z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe według Regulaminu Mistrzostw.

Spośród dwunastu klubów, gospodarz imprezy – Szkoła Kyokushin Karate w Świeciu wywalczyła 9 medali – 2 złote, 3 srebrne i 4 brązowe.