Strona główna Aktualności W Świeciu spotkali się najlepsi brydżyści

W Świeciu spotkali się najlepsi brydżyści

by redaktor

Sala rozgrzewkowa Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu po raz pierwszy stała się areną rozgrywek brydżowych podczas Ogólnopolskiego Turnieju Par Zdzisława Strzemkowskiego pod patronatem Burmistrza Świecia.

Jak przyznali organizatorzy, zawody w Świeciu miały najwyższą możliwą rangę. Nigdy do tej pory w naszym mieście nie grali tak doświadczeni zawodnicy. Wystartowały 22 pary, które przez ponad sześć godzin walczyły o tytuł najlepszej.

Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyli Waldemar Kamiński i Eugeniusz Krawczyk (Oblak Dol-By Bydgoszcz). Drugą lokatę zapewnili sobie Jan Nawrocki (Bemix Więcbork) i Bohdan Pliszka (Bin Aleksandrów Kujawski). Trzecie miejsce natomiast zdobyli Leszek Kawasaki (BtG) i Bartłomiej Kamelski (TkB Pak Chemik Bydgoszcz).

Wiesław Pytliński za naszym pośrednictwem pragnie podziękować za organizację turnieju Burmistrzowi Świecia, Krzysztofowi Kułakowskiemu oraz spółce Vistula-Park Świecie, zarządzającej Halą Widowiskowo-Sportową w Świeciu, Ośrodkowi Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu oraz firmom: Mondi Świecie i Mekro.

Powiązane artykuły