Strona główna Aktualności Zapraszamy na występ Kabaretu Skeczów Męczących

Zapraszamy na występ Kabaretu Skeczów Męczących

by redaktor

Zapraszamy do udziału w niemal dwugodzinnym kabaretowym show, które odbędzie się w dniu 16 października 2021 (sobota) o godz. 17:00 w Świeciu, w Hali Widowiskowo-Sportowej, przy ul. Sienkiewicza 3.
Na scenie zaprezentuje się Kabaret Skeczów Męczących, czyli jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów.
Kwartet z Kielc podbił serca widzów charakterystycznymi postaciami (np. Jadwiga Paździerz, Śruba, Pan Adamczyk i Kłaku), skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności (już od 18 lat!).Regularnie pojawiają się w różnych programach telewizyjnych m.in. „Kabaretożercy”, „Polska Noc Kabaretowa”, „Świętokrzyska Gala Kabaretowa”, a od września 2020 r. na antenie Polsatu „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” i serialu „Mała Polonia”.
Podczas występu w dniu 16 października w Świeciu Kabaret Skeczów Męczących przedstawi premierowy program pt. „Najśmieszniejszy”, pełen nowych skeczy, które już niebawem staną się absolutnymi hitami. Najnowsze wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Państwa do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Oficjalny profil wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/3807335896053956

Bilety w cenach: 65 zł, 75 zł, 85 zł można nabywać on-line na: biletyna.plkupbilecik.plkabaretowebilety.plempikbilety.pl oraz salony Empik na terenie całego krajuKontakt w sprawie imprezy i sprzedaży biletów, w tym zamówienia zbiorowe: Impresariat Artystyczny „Impart” tel. 602 80 43 29

Dbamy o bezpieczeństwo widzów zgodnie z reżimem sanitarnym i wszystkimi wytycznymi dotyczącymi realizacji imprez podczas epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Powiązane artykuły