Strona główna Aktualności Kibicuj Polakom i oglądaj mecz na dużym ekranie

Kibicuj Polakom i oglądaj mecz na dużym ekranie

by Marta

Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu organizuje mundialową strefę kibica pod patronatem Burmistrza Świecia. Podczas wspólnego oglądania meczów Polaków będzie można skorzystać ze strefy gastronomicznej i wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Świecka strefa kibica zostanie oficjalnie otwarta podczas pierwszego meczu reprezentacji Polski z Meksykiem już w najbliższy wtorek 22.11 o godzinie 17.00. Warto jednak wybrać się na mecz nieco szybciej, ponieważ jednym z konkursów będzie możliwość wytypowania wyniku meczu. Komu uda się ta sztuka weźmie udział w losowaniu oficjalnej koszulki reprezentacji Polski. Dla najmłodszych przewidziano malowanie twarzy w narodowe barwy oraz konkursy z nagrodami w przerwie meczu. W hali powstanie również tymczasowa strefa gastronomiczna. Dla pierwszych kibiców, którzy przyjdą na halę, spółka przygotowała również niespodziankę w postaci pamiątkowego terminarza Mundialu w Katarze.

Piłkarskie emocje w strefie kibica w hali widowiskowo-sportowej będą nam towarzyszyły do końca listopada. Poniżej harmonogram poszczególnych spotkań, które obejrzymy na telebimie, a ten wedle zapowiedzi organizatorów ma być naprawdę pokaźnych rozmiarów.

  • wtorek, 22 listopada, godz. 17.00 (czasu polskiego): Polska-Meksyk
  • sobota, 26 listopada, godz. 14.00: Polska-Arabia Saudyjska
  • środa, 30 listopada, godz. 20.00: Polska-Argentyna

W przypadku awansu reprezentacji Polski do dalszych gier, wszystkie kolejne mecze Polaków również będą transmitowane w świeckiej hali.

Patronat nad strefą kibica objął burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski. Organizatorem jest gminna spółka Vistula-Park.

Powiązane artykuły