Strona główna Aktualności Extraliga- ważne informacje !

Extraliga- ważne informacje !

by redaktor

W związku z problemami przy znalezieniu terminów w środku tygodnia na dokończenie rywalizacji, informujemy co następuje:- do dnia 5 października szukamy wspólnie z wszystkimi drużynami terminów na rozegranie zaległych spotkań. Jeżeli do tego czasu nie uda się znaleźć porozumienia to termin 5 października traktujemy jako deadline i wtedy to sami wyznaczymy kilka terminów od tej daty do 24 października, kiedy to będziemy chcieli grać. Aby nie być posądzonym o jakąkolwiek stronniczość czy próbę ustawiania terminów spotkań wylosujemy podczas programu na żywo konkretny termin dla konkretnego nie odbytego jeszcze zaległego meczu. Jeżeli drużyny nie stawią się w wyznaczonym terminie, zmuszeni będziemy do orzeknięcia walkoweru pojedynczego lub obustronnego.

Termin 24 października ustalamy jako ostateczny na zagranie wszystkich 12 spotkań, które nam pozostały. Jeżeli jakiś zespół z góry już wie, że nie chce dokończyć sezonu, to niech da nam znać i wtedy automatycznie będziemy robić walkowery. W celu ustalania spotkań prosimy o kontakt pod numer telefonu 509-586-662 do Macieja Grockiego.

Aby jeszcze bardziej Wam uprościć komu zostały jakie spotkania do rozegrania poniżej przedstawiamy wykaz wszystkich dwunastu par.

1. Encanto/Gęsia Szyja – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing

2. Rafmix & Partnerzy – Świeckie Orły

3. Chełmża Futsal Team – Proflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast

4. GMD/Ecopol/Aut-Mor – Gresta/Espack/Sadowska

5. Olimpia/MG Eco Invest – Encanto/Gęsia Szyja

6. Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing – Gresta/Espack/Sadowska

7. GMD/Ecopol/Aut-Mor – Proflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast

8. Świeckie Orły – Gresta/Espack/Sadowska

9. Olimpia/MG Eco Invest – GMD/Ecopol/Aut-Mor

10. Rafmix & Partnerzy – Chełmża Futsal Team

11. Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing – Rafmix& Partnerzy

12. Encanto/Gęsia Szyja – Świeckie Orły

Powiązane artykuły