Strona główna Aktualności Porażka „Strażaczek” w II lidze futsalu

Porażka „Strażaczek” w II lidze futsalu

by redaktor

Nie udało się odnieść piłkarkom z Przechowa kolejnego zwycięstwa w ramach II ligi futsalu kobiet. Lepszy od piłkarek Strażaka okazał się zespół Chemika Moderator Bydgoszcz wygrywając 4:8 (2:4).

W pierwszej rundzie spotkanie w Bydgoszczy obfitowało w nie spotykaną wręcz ilość bramek. Wtedy to Strażak Przechowo pokonał Chemika 12:11 ! Rewanżowe spotkanie zapowiadało się więc ponownie na ostrą strzelaninę. Oba zespoły rozpoczęły jednak bardzo spokojnie. Chemik wyszedł na prowadzenie w 4 minucie. Gospodynie po 5 kolejnych minutach doprowadziły do wyrównania, jednak odpowiedź Chemika była natychmiastowa. Na przerwę z dwubramkową zaliczką schodziły bydgoszczanki. Pierwsze 5 minut drugiej połowy to sporo błędów po stronie Strażaka, co skrzętnie wykorzystały rywalki wychodząc na prowadzenie 2:7. W dalszej części meczu obie drużyny nie były już tak skuteczne i ostatecznie to Chemik Moderator Bydgoszcz pokonał Strażaka Przechowo 4:8