Strona główna Aktualności Tęcza za mocna na Strażaka

Tęcza za mocna na Strażaka

by redaktor

Piłkarki z Przechowa nie będą dobrze wspominać minionego weekendu. Uległy faworyzowanej Tęczy Bydgoszcz 4:9 (1:4).

Tęcza Bydgoszcz w tym roku zajęła miejsce tuż za podium w Mistrzostwach Polski U-17 w futsalu. W 14 minucie prowadziły już 3:0 zdecydowanie przeważając. Strażaczki odpowiedziały jedynie golem z rzutu karnego Wiktorii Głuszko. W końcówce pierwszej części Kerl zdobyła czwartą bramkę dla Tęczy wykorzystując błąd bramkarki Popek. W 24 minucie Paulina Karczewska po podaniu Licy zdobyła drugiego gola dla Strażaka. W późniejszej fazie meczu zawodniczki Waldemara Brachuckiego w 60 sekund straciły dwie bramki i szanse na dobry rezultat przepadły. Potem Strażak dobiła Jaśniewska. Wychowanka Wisły Gruczno dwukrotnie umieściła piłkę w bramce podwyższając wynik na 8:2. Przechowianki odpowiedziały jeszcze trafieniami Wiktorii Zielińskiej i Wiktorii Głuszko, ale ostatnią bramkę strzeliła Marta Kaczmarek, która skompletowała hat-tricka.